Služby

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie, dlažby, pracovné odevy, náradie, strešné krytiny, príslušenstvo pre profesionálov i domácich "kutilov". V našej ponuke sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy to, čo hľadáte.


Ponúkame

Náš obchod so stavebninami sa zaoberá predajom stavebného materiálu za veľmi priaznivé ceny. Vďaka dlhodobým skúsenostiam a znalostiam trhu funguje naša spoločnosť s minimom výdavkov za reklamu a preto Vám môžeme ponúknuť lacnejšie stavebniny než kdekoľvek inde. Neváhajte a obráťte sa na nás.

Prečo nakupovať u nás

Chceme Vám ponúkať vždy len tie najkvalitnejšie služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkom ponúkneme komplexné riešenie ich stavebných potrieb. Pomôže Vám stavať. Naša firma chce svoje ciele dosahovať vždy v súlade so záujmami celej spoločnosti a s maximálnym ohľadom na jej obyvateľov a životné prostredie a tiež s ohľadom na vlastných zamestnancov.